Kapela Melodion

JAN KLÍMA - keyboard, vocal

jan klíma

Jaký mam nástroj a aparát:
Yamaha PSR 1500, Yamaha DGX 300
Hudební zkušenosti:
7 let v ZUŠ Nepomuk, obor hra na klavir u profesora Baštáře, 3 roky výuky zpěvu. Od roku 2005 zakladatel seskupení Jenda Band .
Oblibená hudební skupina:
V každém hudebním stylu jsem schopen najít takovou kapelu , která by mi oslovila. Za největší hudební ikony považuji například zpěvačku Tarju Turunen ( bývalá zpěvačka Nightwish), bubeníka Mika Terranu (Gamma Ray, Masterplan) či nizozemskou gothic metalovou skupinu Within Temptation.
Největší sen:
Alespoň jednou stanout na podiu společně vedle svých hudebních idolů. (Ondřej Ruml, Václav Noid Bárta, Nightwork .....)
Něco o sobě:
Doufám, že hudba bude pro mne i nadále „jen" koníček, který i když obnáší spousta času a úsilí, dokáže člověka dostatečně naplňovat.

MILAN BLÁHA - guitar, vocal

Milan Bláha kytary

Jaký mám nástroj a aparát:
Nastroj. Fender deluxe stratocaster , Fender Lonestar stratocaster, marshall tsl601 3-kanál, hlava : Rivera 100W 3 kanal , box Marshall greenback 100W.
Hudební zkušenosti:
3 roky lidové skoly umění obor akordeon, zakladatel kapely Faust, působení v kapelách: roční hostování v kapele BAS, dva roky v kapele Neco na zup,
Oblibená hudební skupina:
Nemám oblíbenou kapelu, moje krevní skupina je starý dobrý hardrock.
Největší sen:
nemám žádné sny ( mívám bezestné noci)
Něco o sobě:
Byl jsem, jsem a budu.

MILAN KRATOCHVÍL - drums

bici

Jaký mám nástroj a aparát:
bubny Yamaha Stage Custom 8", 10", 12", 14", 14", 22", blány Evens, činely Sabian a Anatolian, tamburina Meinl, paličky Balbex 5AN
Hudební zkušenosti:
4 roky jsem se soukromě učil na hí ve zkušebně, mimo plesovou sezónu cvičím obvykle 1,5 hodiny 2-3x týdněarmoniku, v sedmnácti jsem vyměnil harmoniku za bubny a po půl roce nastoupil do rockové kapely Merlin, Prošel jsem několika skupinami s různými styly od art-rocku až po pop-metal, v 90. letech jsem hrál v tanečnáku Sprint a v zábavové kapele Normál, v letech 2002-2005 v rockovém seskupení Něco na zub, v posledních letech hostování v kapele Z. Koubka
Oblibené hudební skupiny:
ze starých např Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple, Genesis, Van Halen, Police, z těch novějších U2, Cold Play, zpěváci Sting, Joe Cocker, Robbie Williams, z českých kapel a zpěváků Dan Bárta a Illustratosphere, Mišík a Etc, Pražský výběr, Lucie, Buty, Chinaski, Anna K.
Největší sen:
jako dítě jsem měl sen hrát na bubny s nějakou kapelou a ten si splnil už v sedmnácti
Něco o sobě:
jako muzikantský vzor mám bubeníka Jacka Bruna (Joe Cocker , Tina Turner), z ostatních nástrojů mám rád basovou kytaru a saxofon, nejraději mám improvizaci nebo jamování.

KAREL ŠULAR (MLHA) - bass guitar

kaja sular

Můj hudební nástroj:
JOLANA D-BASS, FENDER JAZZ BASS, IBANEZ SDGR
Hudební zkušenost:
První kapela ve které jsem začal se jmenovala IRIS. Dva roky jsem vystupoval spolu se současným kytaristou Melodionu v kapele FAUST. Zákládající člen kapely ANČA BAND. Tu čest jsem měl si i zahrát v kapele TRACHYT. V současné době vystupuji v kapelách HUML, KAREL, KŘEČOVÝ ŽÍLY a od roku 2015 jsem členem kapely MELODION.
Můj sen:
Moje přání kdysi bylo natočit CD. Toho mám již bohatě splněno a vzhledem k tomu, že jsem potkal a potkávám spoustu výborných muzikantů, již žádné přání nemám. Pro mé potěšení mi stačí dobrý řízek :-).
Něco o sobě:
Cením si toho, že jsem vydržel hrát celý život. Také toho, že jsem mohl hrát na stejném podiu s Plastic People.

VERONIKA ČERNÁ - vocal

Kuvag 20let 0288 kopie

Můj hudební nástroj:
ten díky kterému jsem slyšet přes celý sál. Mikrofón :-)
Hudební zkušenost:
7 let absolvování hry na klavír + 5 let na klávesy pod odborným vedením pana učitele Baštáře ZUŠ v Nepomuku. Nyní docházím na hodiny zpěvu učitelky Terezy Hrubanové v Plzni.
Oblíbená hudební skupina:
Melodion to každopádně ;-) Jsem všeho chuť. Ale do mých oblíbených interpretů patří PINK, Bryan Adams nebo Freddie Mercury.
Největší sen:
Zažít ten pocit, když pod vámi stojí 10000 fanoušků...
Něco o sobě:
To raději nechtějte vědět :-) Docela malá skromná holka od muziky, co si umí pořádně zařvat.

OLDA MAREK - sound and light

- CHYSTÁME

 

 

Více z této kategorie: « Historie Seznam skladeb Melodion »